Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Як користуватися календарем торгів на електронному майданчику

Сучасний формат електронних торгів – це не тільки простий та зручний інструмент, але й чудова можливість отримати якісні енергоресурси за доступними цінами. Важливою умовою є правильний підхід до вибору самого електронного майданчика. Сьогодні можна знайти близько 10-ти акредитованих сервісів, але не всі вони можуть надати широкий функціонал, коли мова йде безпосередньо про енергетичні ресурси.

Ми ж говоримо про такі лоти, як:

  • Природній газ;
  • Тверде біопаливо;
  • Зріджений газ;
  • Нафтопродукти.

Для того, що отримати великі шанси на перемогу в таких торгах, потрібно виконати цілий ряд умов. Перш за все, вам варто зареєструватися та пройти авторизацію на електронному майданчику УЕБ. Українська енергетична біржа пропонує близько 10-ти ринків, серед яких можна знайти як короткострокові так і довгострокові лоти.

Тут вже все залежить від того, яка форма продажу енергоресурсів є для вас більш зручною. Окрім типу лотів, варто звернути увагу на наявність комерційних та спеціалізованих секцій, що також є досить важливою інформацією, з якою варто ознайомитися кожному.

Ви можете дізнатися про все це набагато більше, якщо перейдете за посиланням https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/advisory-board. На сайті навіть є спеціальний розділ з інформацію та всіма новинами. Регулярна аналітика цього розділу дозволить вам бути в центрі подій та не пропускати жодну важливу новину.

Що стосується основного завдання календаря торгів, то тут все просто:

  • Розподіл лотів – в календарі ви можете обрати один з енергетичних ресурсів, який є для вас цікавим;
  • Умови проведення – обираючи конкретний лот, у вас є змога дізнатися про те, які умови виставив сам організатор та що він хоче отримати в самому кінці;
  • Дата проведення – також, в цьому блоці у вас є змога дізнатися про те, коли саме будуть проводитися торги на конкретний тип енергетичного ресурсу. Це є дійсно важлива інформація. Яку потрібно брати до уваги в обов’язковому порядку.

Це лише декілька основних функцій календаря торгів, про які варто пам’ятати кожному учаснику. Якщо ж вас цікавить більш детальна інформація, то вам потрібно перейти безпосередньо на сам сайт та дізнатися всі дані, які є для вас важливими.

Відповіді на часті питання монах знайти в інтернеті або ж, звернувшись до технічної підтримки.