Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Впровадження нового інструменту для клієнтів УЕБ

Українська енергетична біржа презентувала новий зручний функціонал. Про це повідомила заступник начальника відділу електронних торгів – Оксана Петренко. Інструмент буде корисним для здійснення купівлі та продажу електричної енергії. Йому дали назву «Загальний рахунок» і про нього ми сьогодні поговоримо.

Загальний рахунок – це прозорий та доступний механізм обліку гарантійних внесків. За допомогою нього відтепер можна управляти своїми гарантійними внесками самостійно. Тобто, система більше не втручається в процедуру керування грошима. Листи про перенесення та повернення грошей – не потрібні.

З 06 травня 2021 року, укладати угоди на платформі УЕБ стало ще швидше та безпечніше. Саме в цю дату на засіданні Аукціонного комітету по продажам електроенергії із застосуванням двосторонніх договорів було затверджено відповідне рішення. Його було подано ще в квітні цього року.

Функціонал інструменту

Відтепер, брати участь в торгах можна не втрачаючи свого часу. Процедура поповнення та перенесення грошей між рахунками – пришвидшена. Учасники допускаються до торгів автоматично, а своїми грошима вони користуються та розпоряджаються самостійно.

Цей інструмент можуть використовувати всі учасники торгів. На стадії підготовки до аукціону в спеціалізованій секції, так і в комерційній (за винятком державних підприємств виробників електроенергії), можна використовувати «Загальний рахунок». У зв’язку з даною новиною, рекомендуємо ознайомитись із актуальними котируваннями на природний газ за посиланням www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/medium-and-long-term-market/ та спробувати скористатись новим інструментарієм.

Такі нововведення знову доводять, що УЕБ є товарною біржою номер один в Україні. Робітники проекту працюють винятково для своїх клієнтів та на благо нашої держави. Впровадження нової опції дає можливість учасникам торгів з електроенергії можливість самостійно регулювати свої витрати та пересилати гроші без дозволу системи.

Підписуйтесь на новини Української енергетичної біржи та будьте в курсі останніх змін та нововведень, котрі впроваджуються на платформі. УЕБ – це Європейська якість від українських майстрів, котру вже оцінили мільйони громадян України.