Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Торгівля землями сільськогосподарського призначення через Прозорро

Портал Прозорро є досить цікавим місцем для того, щоб ви могли торгувати там різноманітними товарами та послугами, або є могли виступити в ролі покупця, та знатйи там цікаву продукцію. Тимнеменш, цей портал постійно розвивається. До нього додаються нові напрямки, котрі потребували більш прозорого процесу та ретельнішого регулювання з боку держави та різних контролюючих органів.

Сектор торгівлі землями сільськогосподарського призначення відноситься до тих сфер, котрі можуть бути ще більш цікавими у плані регулювання їх максимально ретельно.

Якщо ви спостерігаєте за новинами, то напевно вже встигли побачити велику кількість інформації стосовно того, як саме буде врегульоване це питання досить скоро. Суть в тому, що більша кількість землевласників на даний момент позбавлена права в повній мірі розпоряджатися своїми земельними ділянками. Причина тому — мораторій, котрий не дозволяє їм продати землю, котра належить їм по праву.

Вони можуть лише здавати її в оренду, що більшість із них і робить кожного року

Тому тут варто говорити про певні важливі зміни, котрі вже давно треба було запровадити у даному напрямку. 

Зняття мораторію на продаж землі є однозначно позитивним моментом, адже в результаті землевласники отримають можливість повною мірою розпоряджатися своєю власністю. Найважливішим аспектом даного питання є саме той процес, котрий держава запровадить для кожного землевласника, який захоче продати свою земельну ділянку.

Це досить важливо, тому що зараз існують певні страхи стосовно зняття мораторію, що ви можете спостерігати у новинах. Саме тому варто було знайти механізм, котрий дозволив би продавати земельні ділянки максимально прозоро та відкрито, шляхом проведення чесних незалежних аукціонів.

Зробити це можна лише за допомогою порталу Прозорро.Продажі

Доступ до цього порталу ви можете отримати через сайт sale.uub.com.ua. Тут вже зараз відкрито велику кількість різноманітних торгів, проте сектор торгівлі землею сільськогосподарського призначення буде залишатися закритим, поки держава не зможе узаконити це питання. Проте варто розуміти, що саме портал Прозорро є прекрасною можливістю підійти до даного процесу максимально відповідально та досягти у ньому максимально серйозних результатів.

Тому мова йде головним чином про те, що запустити продаж земель через електронні аукціони, котрі і проводяться на вказаному порталі.

Це досить важливий момент, котрий повинен стати вирішальним у питанні формування відкритих торгів щодо земель сільськогосподарського призначення. Навіть якщо певні особи мають острахи стосовно того, що процес продажу землі буде мати велику кількість вад, то ви все ж можете розраховувати, що портал Прозорро дозволить вам уникнути проблем та дозволить вирішити питання максимально відкрито та чесно. Суть діяльності порталу полягає саме в тому, щоб забезпечити чесний перебіг всіх аукціонів, котрі на ньому проводяться.

Тому у вас немає причин переживати щодо цього

Переконатися в цьому можна перечитавши додаткові матеріали, котрі представлені за наступним посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. Тут є всі необхідні докази того, що Прозорро буде відмінним варіантом майданчика, на якому можна буде проводити торги. Він вже не перший рік активно працює, тому немає сенсу сумніватися в тому, що стосовно торгівлі землі ситуація може скластися іншим чином.