Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Тендери на будівництво

Будівництво є неймовірно популярною сферою в останній час. В обласних містах можна помітити дійсно велику кількість новобудов, і з кожним роком цей показник тільки зростає. Молоде населення країни прагне купувати собі житло саме у нових будинках, адже вони мають дійсно значну кількість переваг у порівнянні зі старими. Всі системи, що забезпечуватимуть Ваш комфорт будуть абсолютно новими, а це надзвичайно важливо, якщо Ви не хочете влаштовувати капітальний ремонт одразу після того, як переїдете до нового житла. До того ж, ціна квартир у новобудовах не так вже й відрізняється від квартир у будинках старого зразку. Це сприяє ще більшому інтересу людей до придбання квартири саме у нових будинках, та слугує стимулом для забудовників, які так часто починають будівництво нових проектів.

Тендер це електронний аукціон, до проведення якого повинна звертатися державна організація щоразу як їй потрібно зробити закупівлю будь-якого характеру

Цей обов’язок витікає із закону, який набув чинності ще у 2016 році. Відтоді кожна державна організація вимушена проводити тендери. А це є досить непоганий шанс для приватних підприємств, адже таким чином можна регулярно отримувати досить цікаві та масштабні замовлення від державних організацій. Тендерна політика має на меті боротьбу з корупцією, що мала надзвичайно великі масштаби у цій сфері. До того ж, так у невеликих підприємств, які ще не зробили собі ім’я можуть значно вирости та показати на що здатні.

Загалом, державні тендери Прозоро на будівництво складаються з багатьох частин. Для того, щоб краще розуміти специфіку можна окремо виділити деякі з них. Також слід мати на увазі, що тендери на будівництво можуть бути досить різними в залежності від замовника та специфіки конкретного завдання. Адже це не завжди будуть новобудови, реставрація та інші види робіт також є досить популярними у даній сфері.

1. Фундамент

Як відомо, кожне будівництво починається з фундаменту, а значить, на цей вид робіт завжди буде попит у сфері державних закупівель. Фундамент безпосередньо пов’язаний з бетоном, а працювати з ним можна лише в теплий період року. Найчастіше це березень-жовтень. За низької температури, даний вид робіт втрачає свою актуальність, а значить і тендери шукати немає сенсу.

2. Будівельні матеріали

Дуже широке поняття, яке включає велику кількість різноманітних матеріалів, що необхідні для зведення або реставрації будівлі. Також сюди слід віднести тендери, що стосуються закупівлі матеріалів, які необхідні для ремонту. Тут можна зустріти деякі справді значні тендери, адже будівельні матеріали є надзвичайно важливою складовою будь-яких будівельних робіт.

3. Будівельні роботи

Будь-яке будівництво має певний спектр робіт, виконання яких також може бути винесено на тендер. Якщо мова йде про новобудови, то спектр робіт є досить великим, а значить, велика кількість підприємств, що зайняті у сфері надання відповідних послуг.

4. Системи забезпечення безпеки

В новобудовах останніх років досить часто встановлюються новітні системи забезпечення безпеки. Це і спеціалізовані огорожі з пропускними пунктами, і системи відеоспостереження, що встановлюються як надворі так і в самому приміщенні. Багато приватних підприємств зараз працюють саме у цьому секторі і можуть надати досить непогані послуги у цьому напрямку.

Крім того, є досить багато тендерів на будівництво в різних містах. В основному це обласні центри з досить великою кількістю населення та розвиненою інфраструктурою. Тут варто виділити місто Дніпро, про тендери якого можна додатково почитати тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/budivelni-tendery-dnipropetrovsk.