Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Суперфіція і оренда земельних ділянок

Право суперфіція дає можливість користуватися ділянкою землі третьої особи для будівництва на ній будівлі.

Інститут права забудови земельної ділянки – це альтернатива відчуження ділянки землі або орендної передачі.

Такий договір оформляється між власником землі та особою, яка має намір його забудовувати.

Це право дозволяє організувати будівництво нерухомості з подальшим отриманням права володіння будинком. У цьому неодмінною умовою стає наступна експлуатація цієї землі відповідно до певного цільового призначення.

Таким чином, важливо зробити дослідження можливого предмета суперфіції. Насамперед треба ознайомитися з матеріалами отримання ділянки землі, включаючи і на яке цільове використання дана земля надавалася (тип ділянки, цільова спрямованість тощо), знайти відомості про існування або відсутність обмежень даної землі. Також потрібно зробити аналіз послідовності отримання права володіння, оскільки об’єкт договір – це лише ділянка землі, яка призначена для забудови.

Також потрібен процес розробки проектного договору суперфіція згідно з нормами законодавства, встановлюючи прийнятні терміни поширення права з урахуванням проектів пропозицій щодо забудови ділянки землі та форми власності останнього.

Реалізація земель: сільськогосподарська земля у місті Луцьк

Основною відмінністю процедур з ділянками землі сільськогосподарської порівняно із землею під зведення будівель є те, що реалізація ділянок такої категорії була неможливою через існуючий на мораторій.

Земля як лот, яким здійснюється аукціон, фігуруватиме не сам наділ землі як товар з передачею права власності переможцю торгів після його закінчення. Об’єктом аукціону є право передачі в оренду землі державної форми володіння для провадження сільськогосподарської діяльності на наведений у лоті строк. Умови заборони на продаж землі при цьому не порушуються – не відбувається продаж, ділянка надходить лише у користування тимчасово. Адже немає жодної таємниці в тому, що оренда на тривалий термін (наприклад, на 49 років) – це один із легальних варіантів купівлі землі у Луцьку та іншому місті України, реалізація якої була під забороною мораторію.

Але в іншому процедура здійснення торгів аналогічна аукціонам, де в ролі лотів виступають ділянки землі під зведення будівель або городництво і охоплює ті самі етапи: 

  • вибір ділянки землі з наведеного на платформі списку;
  • подання первісної заявки;
  • брати участь в інтернет-аукціоні;
  • з’ясування переможця;
  • оформлення договору передачі в оренду ділянки землі та переведення первісної виплати, що передбачена цим договором.

Якщо торг не відбувся через відсутність необхідної кількості учасників, або було виявлено значне порушення процесу або порядку торгів (організація фірм-прокладок, відсутність переказу коштів у обумовлений термін тощо), торг оголошується таким, що не відбувся, і призначається наступна дата аукціону по данному лоту .

Факторів, завдяки яким торги по землі відбуватимуться на платформі Прозорро.Продажі. Для початку слід зазначити, що донедавна реалізація землі в Україні була однією з найбільших годівниць для корумпованих чиновників. Система Прозорро є найбільшим протикорупційним інструментом, який дає право здійснювати до кінця чесні та відкриті угоди будь-якого рівня.

Далі можна говорити, що здійснення інтернет-аукціонів дозволяє значно підвищити кількість учасників аукціонів. Сама ідея інтернет-торгівлі не охоплює потреби особистої присутності учасників у момент процедури відкриття заявок. Основна вимога для забезпечення присутності в аукціоні – наявність безперервного веб-каналу на весь час скоєння торгів, передачі у оренду ділянок землі. Це значно збільшує ефективність операцій, прискорює їх підписання та, відповідно, є додатковою причиною інтересу інвесторів.

Якщо ви вже визначились з взяттям у оренду чи купівлі земельної ділянки, то це ви можете зробити після реєстрації на одному з майданчиків системи Прозорро.Продажі. Сьогодні є безліч вигідних пропозицій з продажу та оренди земельних ділянок https://agravery.com/uk/posts/show/aki-zemelni-dilanki-mozna-orenduvati-ci-pridbati-u-sistemi-prozorroprodazi-uze-u-listopadi. Потрібно лише пройти просту реєстрації. На обраному майданчику, обрати потрібний лот та зробити свою першу ставку.

На сьогодні вже відбулися перші торги землею, котрі пройшли з успіхом. Адже система Прозорро повністю виключає наявність сірих схем та махінацій. Все відбувається цілком відкрито та за процесом торгів може спостерігати кожен бажаючий, а у разі порушення повідомити про це широкому колу осіб.