Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Продаж нежитлових приміщень за допомогою електронних аукціонів

Аукціонна система продажів Prozorro посіла почесне місце на аукціонному ринку. Якщо він почав працювати переважно з бізнесом, то зараз ситуація змінилася. У аукціоні беруть участь прості люди та малий бізнес. Найпопулярнішими напрямками в системі є аукціони з нерухомості. Підприємців цікавлять нежитлові приміщення.

Велику кількість лотів можна знайти на веб-сайті Універсальної біржі України aeaep.com.ua яке співпрацює з державною системою Прозорро. Тут щодня з’являється велика кількість опцій, які може попросити кожен. Для цього достатньо зареєструватися на сайті та подати заявку на участь в аукціоні.

Для тих, хто має власний бізнес, питання приміщень дуже часто гостре. Знайти вдалі варіанти на ринку досить проблематично, і якщо вони є, ціна буде занадто високою. На аукціонах виставляються привабливі варіанти, яких немає більше ніде, і їх ціна на порядок нижче ринкової.

Найчастіше, шукаючи нежитлові приміщення, люди звертають увагу на:

  1. офісні приміщення в центрі міста;
  2. торгові площі в громадських місцях;
  3. приміщення для готельного чи ресторанного бізнесу;
  4. виробничі або складські приміщення.

Майно про банкрутство часто виставляється на продаж. Зазвичай він має найпривабливіші ціни. Купівля такого майна може бути гарною інвестицією. Оскільки об’єкти нерухомості висміюють не лише банки, а й інші неплатоспроможні клієнти, або можливість знайти приміщення на будь-який смак та бюджет.

Також трапляється, що банк, який вилучив майно через банкрутство, сам банкрутує. Тож предмети ще більше падають у ціні. За доступну ціну ви можете придбати виробничий завод, розважальний центр, бази відпочинку та офіси. Після покупки ви можете взяти його в оренду і отримувати пасивний дохід. Такі інвестиції окупаються досить швидко.

На продаж можуть бути запропоновані як односімейні будинки, так і нежитлові поверхові приміщення в житлових будинках.

Для участі в аукціоні не потрібні спеціальні знання. Вам просто потрібно зареєструватися в Prozorro через веб-сайт UUB і вибрати партію, яка вам подобається. Крім того, заявка на цей лот подається через ваш особистий рахунок, і під час торгів ви повинні бути присутніми на біржі. Той, хто призначив найбільшу ціну, виграє аукціон. Весь процес відбувається в три етапи, кожен з яких дає учаснику три хвилини, щоб зробити ставку.

Після закінчення пропозиції результат оприлюднюється на веб-сайті, а протокол надсилається всім учасникам торгів (його можна знайти в особистому кабінеті).

UUB — це акредитована платформа в державній системі продажів Prozorro. Будь-яка людина може придбати або продати нерухомість, яка належить державі або має комунальну власність. Арештовані активи, активи банкрутів та боржників, навіть права вимоги, що випливають із договорів позики, продаються за вигідними цінами

Всі біржові операції здійснюються максимально прозоро і надійно. Учасникам торгів не потрібно турбуватися про те, що щось піде не так. За потреби UUB надсилає всім бюлетень, щоб бути в курсі поточних аукціонів. Якщо є якісь технічні чи юридичні питання, учасники торгів завжди можуть зв’язатися з менеджерами, які обов’язково проконсультують.