Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Незалежна експерта оцінка нерухомості на Українській Універсальній біржі

Клієнти Української Універсальної біржі можуть замовити нову послугу. Для жителів міста Полтава існує можливість замовлення оцінки нерухомості. Люди, які планують купити квартиру, будинок або офіс, повинні підійти до справи з усією серйозністю. Вкрай важко зробити правильний вибір без експертної оцінки.

Якісна та точна оцінка на УУБ

На Українській Універсальній біржі працюють тільки справжні професіонали. За замовленням клієнта вони встановлять ціну будь-якого майна. Спеціалісти працюють з приватним, державним та комунальним майном.

До них можна звернутися, якщо необхідно продати або купити квартиру. Працівники компанії дізнаються реальну ринкову ціну.

Достатньо зв’язатися с менеджерами. Вони виберуть методику оцінки, визначать перелік документів та даних, без яких неможливо провести експертизу. В роботі вони користуються тільки сучасними технологіями та методами.

Також можна замовити процедуру для роботи з різноманітними активами, транспортними засобами, цілими майновими комплексами або виробничим обладнанням. Під час розрахунків будуть враховані всі фактори, котрі можуть вплинути на реальну ринкову вартість.

Замовлення експертної оцінки на УУБ

Кожен оцінювач майданчику УУБ пройшов попереднє навчання. Також професіонали пройшли річне стажування за фахом та успішно склали кваліфікаційні іспити. В штаті біржі працюють 10 оцінювачів. Вони досвідчені у сфері оцінювання матеріальних та нематеріальних активів. Рівень професіоналізму підтверджується відповідними сертифікатами.

Для замовлення у Полтаві незалежної експертної оцінки землі, квартир, будинків або автомобілів, необхідно ознайомитися з детальними умовами на https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/otsinka-neruhomosti-u-poltavi-na-uub/. Клієнти мають звертатися за послугою, маючи при собі певний перелік документів.

Українська Універсальна біржа має всі необхідні дозволи та сертифікати, які підтверджують право на виконання незалежної експертної оцінки.  Вся процедура виконується відповідно до чинного законодавства. Вся процедура виконується відповідно до чинного законодавства. Компанія має досвід більш як 20 років. Кожен клієнт може розраховувати на швидкість виконання замовлення,  високий сервіс, індивідуальний підхід.