Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Конфіскат придбати на офіційному майданчику УУБ

Пілотний проект продажу вилучених на митниці товарів на УУБ розпочався 7 років тому, одразу після запуску системи електронних транзакцій із вилученим майном. Інтернет-платформа, ініційована владою України, дозволяє кожному придбати різні товари, вилучені державною адміністрацією або вилучені на митниці. Ви можете взяти участь у прозорому онлайн-аукціоні на спеціальній платформі УУБ.

Арештовано майнокупити на сайті УУБ

Можливо ви не знаєте, але основною метою майданчику УУБ, створеного в 6 років тому, є ефективна реалізація національної політики у сфері виконання судових рішень. Продаючи конфісковане майно на онлайн-аукціоні, ви отримуєте немало переваг: ви можете позбутися багатьох невикористаних активів, що зберігаються за грошові запаси платників податків. Онлайн-торги мають простий та прозорий формат. Така політика робить процес продаж зручним та безпечним.

Також, майданчик має багато інших речей. Окрім майна, ви також можете тут придбати конфісковані товари, вилучених митницею за порушення законодавства України (особливо при перетині кордону). Звичайні користувачі можуть переплутати конфісковане майно та товари, вилучені на митниці. Як розрізнити ці два поняття? Конфісковане майно — це будь-яке рухоме або нерухоме майно, що належить боржнику, і повинно бути продане примусово, щоб повернути кошти, не повернуті вчасно. До цієї категорії належить все приватне майно, вилучене через відстрочку повернення позики, штрафи, аліменти, іпотечний борг. Отже, кошти, отримані після аукціону, будуть повернуті позикодавцю.

І навпаки, з точки зору закону конфісковане майно переходить довласності держави. А отриманий дохід доповнює державний бюджет. Вже більше 7 роківмайданчик проводить електронні тендери на конфіскацію в Україні, оскільки сам проект електронного тендеру знаходиться у надійних руках. Західні країни позитивно відносяться до УУБ. Розвиток електронних операцій з конфіскації та арешту активів позитивно позначився на іміджі моєї країни. Зараз кожен може придбати на сайті УУБ товари першої необхідності.

Придбати товар на сайті УУБ

Тоги проходять по строгим правилам. Вилучені речі на кордоні, доставляються на митний склад, де вони були затримані на довгі роки. Їхня подальша доля залежить від рішення суду.

Цікаво? Переходьте за посиланням та читайте більш докладко про аукціони майданчику УУБ: uub.in.ua