Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Часті помилки, які допускаються учасниками електронних торгів

Участь в будь-якому форматі торгів або ж аукціону потребує від учасника певних знань та розуміння основних моментів. У випадку з електронними закупівлями, помилки інколи допускають навіть досвідченним користувачами. Що стосується новачків, то вони дуже часто не готові витрачати свій час на ознайомлення з основними порадами, через що не до кінця розбираються в тому, як влаштований цей механізм.

Почати варто з того, що основне завдання організатора торгів – це зекономити кошти й отримати якісний товар. Тому, якщо хтось зацікавлений в тому, щоб отримати з цього надприбутки, то це не зовсім вдалий варіант. 

Які помилки можна назвати найбільш частими?!

Зазначимо, що не всі новачки допускають помилки. Якщо мова йде про більш відповідальних користувачів, які не жалкують свого часу на ознайомлення з основами, то в них такі ситуації виникають набагато рідше.

  • Вибір непідходящого майданчика – вже на цьому пункті можна виділити цілий перелік критеріїв. Майданчик може бути не акредитований в ПроЗорро, що вже робить ситуацію набагато складнішою. Більш того, сайт може бути не зовсім зручним, приємним в користуванні, застарілим, без зручних функцій і так далі. Все це потрібно враховувати ще на першому етапі;
  • Ігнорування рекомендованого тендерного пакету документів – важливо, щоб ви зібрали всі документи, які були вказані серед основних вимог. Більш того, вся документація повинна бути прозорою і будь-яка спроба схитрити завершиться не зовсім приємним для вас діями;
  • Оформлення заявки – не менше важливою умовою є серйозний підхід до оформлення своєї пропозиції. Тут також потрібно опиратися на безпосередні вимоги організатора торгів, який повинен прописати всі ці моменти максимально детально;
  • Порушення термінів – ви повинні пам’ятати, що подача заявки повинна бути виконана в точно заданий термін. Навіть саме мінімальне запізнення з відправкою заявки призведе до того, що вона просто не буде розглянута. Тому, краще починати планувати час якомога раніше.

Якщо говорити про самі часті помилки, то це саме вони. Тому, якщо ви обрали сайт tender.uub.com.ua, або ж якийсь інший майданчик, ви можете завжди звертатися за допомогою до технічної підтримки. Це один з ефективних способів, як можна уникнути частих помилок й отримати дозвіл на участь в торгах.