Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Біржова торгівля енергоресурсами

Купівля-продаж енергоресурсів, зокрема – електроенергії, в Україні здійснюється через спеціальні майданчики. Одним з таких є Українська енергетична біржа. Це платформа, на якій учасники торгів можуть брати участь в публічних аукціонах та купувати електроенергію за ринковою ціною за двосторонніми договорами. Отримати інформацію про те, як проходять аукціони та як взяти участь в них можна за посиланням: www.ueex.com.ua/presscenter/news/osoblivosti-auktsioniv-rdd-na-birzhi-ueb/.

Особливості товарних бірж, на яких здійснюють торгівлю електроенергією

Біржовий товар – якась цінність, яка є об’єктом біржової торгівлі. Поняття та склад біржового товару необхідно знати, щоб визначати, що до них відноситься. В цілому до біржових товарів у світовій практиці відносять три класи:

  1. речові товари;
  2. будь-яка іноземна валюта;
  3. цінні папери.

Основна особливість будь-якого біржового товару – до нього пред’являються ряд вимог щодо якості та стандартизації, інших параметрів. Складність полягає в тому, що обсяги продажу повинні бути великими, об’єкт торгівлі зобов’язаний мати масове призначення (для широкого кола споживачів). Вартість товару визначається та формується на основі попиту і пропозиції. Все це описується визначенням і характерними рисами біржової торгівлі.

Характеристика біржового товару

Перш ніж торгуватися на біржі, кожен товар обов’язково проходить перевірку на відповідність характеристик. Наприклад, торгуються метали певних властивостей, кава, інші товари, які відповідають вимогам бірж. Головна характеристика біржового товару – наявність чітких властивостей і стійкого попиту. Важливо розуміти, якими властивостями володіє товар. В результаті виникають такі характеристики, як:

  • стандартизація (товар повинен бути стандартним, мати якісь певні вимоги щодо якості та інших характеристик);
  • масовість (торгують тільки великою партією);
  • конкурентність (ціна на товар встановлюється в вільному режимі).

Електроенергія – це товар, якій після запуску енергетичного ринку в Україні продається на біржах. Аукціони проходять активно, у них можуть приймати участь виробники, оператори мереж, постачальники, трейдери, кінцеві покупці та інші учасники.