Loading…

Internet-Support

Мы предлагаем комплексное обслуживание сайтов в Интернете. Мы поддержим любой интернет-проект, сделаем дизайн и выполним программные работы по сайту, поднимем его в топ поисковиках, привлечем клиентов, сделаем рекламу и напишем аналитические отчеты по продажам. Мы работаем 24 часа в сутки и всегда готовы помочь вашему бизнесу!
О наших услугах

Арештоване майно на УУБ

Впродовж практично п’яти років в Україні існує універсальна біржа, яка дозволяє стежити за наявністю різноманітних тендерів. Такі тендери бувають не тільки у вигляді замовлення будь-якої продукції, послуги або на виконання роботи, но й у вигляді продаж арештованого майна.

Щоб взяти участь в електронному аукціоні необхідно пройти реєстрацію на офіційній сторінці Української універсальної біржі www.uub.com.ua. Саме такий торговельний майданчик має належний вид акредитації, а значить підключена до центрального сервера системи Прозоро.

Переваги

Торги арештованого майна за допомогою біржі має безліч переваг, до яких відноситься:

  • мінімальні витрати на організацію аукціону, бо такі заходи проводяться в електронному форматі.
  • зменшує ймовірність комерційної змови до мінімуму.
  • на таких аукціонах присутній здорова конкуренція.

Недоліки

Звичайно, як і у будь-якої системи є невеликі недоліки, наприклад, неможливість повністю ознайомиться з усією документацією. Як і в будь-який електроніці можуть статися будь-які збої системи або проблеми з підключенням інтернету у користувача, тобто хід аукціону може збитися, але таке буває дуже рідко. Переваг все ж набагато більше, і вони більш глобальні. Саме тому відповідно до законодавства України виконавчого провадження та у справах, які стосуються банкрутства, продаж арештованого майна повинна здійснюватися шляхом інтернет торгу на торгових майданчиках, які підключені до державної системи Прозоро. Звичайно, як і в будь-яких правилах, бувають виняткові випадки, які.

Торги арештованим майном

Згідно з законодавством електронні аукціони арештованим майном може бути зроблено декількома шляхами. Всі прописані нижче варіанти можна застосовувати до нерухомого майна, а також до транспортних засобів. Але якщо майно обмежено або виключено з цивільної оборони, а також представлено у вигляді цінних паперів або коштовносте, то воно підпадає під виключення.

Першим варіантом реалізації є продаж за фіксовану вартість. Але даний варіант застосовується у виняткових випадках, тобто досить рідко. Застосовується такий спосіб лише коли вартість арештованого майна не перевищує п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, яка актуальна на момент продажу. Варто знати, що нерухомість і транспортні засоби можна продати лише на електронних аукціонах. Під час аукціону, проведеного таким способом, ціна зазначена з самого початку не підвищується, а перемагає той, хто першим відправить заявку на покупку, а після схвалення оплатить всю вартість.

Другим варіантом реалізації арештованого майна також є аукціон, але в таких торгах перемагає той, чия ціна була найвищою за час, відведений на аукціоні.

Стежити за ходом аукціону, а також здійснювати різні маніпуляції можна за допомогою приватного кабінету, доступ до яких дається користувачам після реєстрації біржі яка знаходиться за адресою https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/ . Через персональний кабінет не тільки подається заявка на участь в торгах, а й приходить вся актуальна інформація, а також можна проводити торгові сесії.

Реалізація

Реалізовується арештоване майно в кілька кроків. Першим кроком є передача такого майна на продаж, але для початку визначається вартість. Потім призначається хранитель майна, який виконує свої обов’язки безоплатно. Другим кроком є підготовка до проведення аукціону. Третім етапом являйся реєстрація потенційних покупців в майбутньому аукціоні. Потім слід безпосередньо проведення торгу.